Który program lojalnościowy wybrać?

proram loj

Nie jest tajemnicą, że dla firmy pozyskanie nowego klienta jest droższe niż utrzymanie stałego. Czy wiecie natomiast, że 20% klientów generuje 80% przychodów firmy? Dlatego warto skupić się na tych 20% i angażować ich w rozwój firmy. Istotne jest, aby nie traktować lojalności powracających klientów jedynie po częstotliwości ich powrotu do sklepu oraz wartości koszyka. Należy pamiętać, że dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu oraz rosnących wpływach Social Mediów, współczesny klient stał się pośrednikiem informacji o firmie Wszędzie może zostawiać opinie dotyczące konkretnej marki lub produktu. Oczywiście mogą być one zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Warto więc zadać pytanie: Co ma najbardziej pozytywny wpływ na klienta?

Odpowiedź jest prosta – system nagród oraz motywacji.  W celu zaspokojenie tej potrzeby, powstają liczne programy lojalnościowe, które angażują klienta w działalności związane z marką. W ten sposób klient czuje się jak członek pewnej konkretnej społeczności, na rozwój której ma realny wpływ. Dodatkowo otrzymuje za to benefity, w postaci zniżek oraz nagród.

Współcześni klienci cenią szybkie oraz proste rozwiązania. Nie lubią trzymać w portfelu kilku kart lojalnościowych czy wypełniać mozolnych, papierowych ankiet.

Innowacyjną, atrakcyjną oraz prostą odpowiedzią na wszystkie programy lojalnościowe jest aplikacja 2take.it. To genialne narzędzie dla przedsiębiorców, pozwalające zbudować elastyczny system lojalnościowy oparty na zaangażowaniu klientów.

Celem tej platformy jest zwiększenie customer engagement, czyli zaangażowania klienta w rozwój i zyski firmy. Platforma 2 take.it zbiera wszystkie informacje o wieku, płci, miejscu zamieszkania, częstotliwości i kwotach zakupów. Pozwala to na najskuteczniejszy – targetowany behawioralnie przekaz marketingowy.

2take.it działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy pobrać aplikację, angażować się i zdobywać nagrody. Wszystko pokazane jest w przejrzysty sposób. Aby korzystać z aplikacji, należy być zalogowanym poprzez wybrany kanał Social Media. Platforma działa na systemie punktowym. Użytkownik zbiera punkty, które następnie wymienia na nagrody lub zniżki. Warto wspomnieć, że każdy użytkownik zbiera te same punkty, dlatego może działać na wielu płaszczyznach.

Za co jest się nagradzanym podczas korzystania z platformy 2take.it?

Za bardzo dużo aktywności, między innymi: Ponowne zakupy, udział w konkursach wirusowych (member get member), umieszczenia linka do promocji na Facebooku, forach oraz w komentarzach, odpowiedzi w ankietach, zaproszenie znajomych do systemu, dopisanie się do newslettera i polubienie fanpage’a.

Platforma 2take.it posiada ofertę dla małych firm (kawiarnie, salony SPA, sklepy internetowe kwiaciarnie…), a także dla dużych firm i agencji reklamowych , eventowych, PR-owych.

By 

Sign In

Reset Your Password

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress