Jak zorganizować event w stylu ”WOW”?

event

Czy kiedykolwiek główkowałeś nad nowym pomysłem na event? Czy kiedykolwiek starałeś się wpłynąć na odczucia jego uczestników, by zapewnić im świeżość wrażeń i nadać swojemu wydarzeniu efekt „wow”?

 

Jeśli tak, na pewno wiesz, że…

Ostatnie badania rynku wykazały, iż 78% społeczeństwa chętniej wydaje pieniądze na nowe doświadczenia, niż na rzeczy materialne. Domyślasz się, zatem, iż fakt ten nie mógł zostać pominięty przez planistów wydarzeń i liderów branży eventowej.

Nowa społeczna siła, nazywana obecnie tzw. „ekonomią wydarzenia” zainicjowała falę innowacyjnych szkoleń, oryginalnych konferencji czy nietuzinkowych wyjazdów firmowych.

Swoiste wyścigi koncepcji i wywiązująca się rywalizacja wśród pomysłodawców imprez zaowocowały szeregiem wydarzeń, które na długo pozostały w pamięci ich uczestników!

Jedną z konferencji w stylu „wow”okazała się ta z… „innej epoki”!

Hitem stał się nie tylko wybór miejsca, lecz także cała oprawa! Impreza w klimacie średniowiecznej biesiady w przepięknym plenerze z możliwością zwiedzania zamkowych komnat była strzałem w dziesiątkę!

Uczestnicy wydarzenia zwariowali na punkcie możliwości rozrywki oferowanych przez organizatorów tego spotkania!  Staropolskie menu, obsługa w strojach z epoki oraz wspaniała oprawa muzyczna wpłynęły na znakomite samopoczucie wszystkich uczestników i idealnie wpisały się w temat konferencji „Inwestycje – wczoraj, dziś i jutro”!

Obecność najważniejszych ekspertów z branży podniosła rangę wydarzenia oraz dała możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania. Konferencja prowadzona w formie żywych dyskusji stała się efektywną platformą dialogu między specjalistami rynku nieruchomości i inwestorami. W trakcie spotkania skoncentrowano się na przedstawieniu nowoczesnych technik budowlanych, skupiając się głównie na zaletach inwestycji energooszczędnych.  

Co ciekawe, organizatorzy spotkania wpadli na pomysł wymiany „starego” na „nowe” już w trakcie trwania konferencji!

Zastanawiasz się jak?

Stawiając na innowacyjność, postanowili przenieść swoich gości nie tylko w przeszłość, lecz także… przyszłość!

Zwieńczenie wydarzenia w postaci nowoczesnego technologicznie, ekscytującego, audiowizualnego show przyniosło oczekiwany efekt i zwaliło uczestników z nóg! Manipulacja laserami w akompaniamencie świetnie dobranej muzyki i choreografii stanowiła show na najwyższym poziomie. Performens wywarł piorunujące wrażenie oraz pozwolił na moment znaleźć się futurystycznej wizji przyszłości przedstawiającej koncepcję rozwoju firmy! Oklaskom nie było końca!

Jak widać każdy event może przyjmować różne oblicza. Jego cel pozostaje jednak zawsze taki sam – komunikacja z klientami przy jednoczesnej maksymalizacji efektów!

Dlatego też, różne źródła oferują nam jasne – lecz jedynie z pozoru proste – instrukcje na realizację ciekawego wydarzenia, które niejednokrotnie okazują się być niewystarczające.

Chcesz spróbować czegoś innego?

Chcesz sprawić, by to organizowane przez Ciebie pozostało na długo w pamięci jego uczestników, a poczynione starania przyniosły zamierzony efekt?

Jeśli tak – sprawdź nasz raport i dowiedz się, co cenią uczestnicy konferencji!

 

By 

Sign In

Reset Your Password

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress